Empty classroom interior, school or college class with teacher table, laptop, green blackboard with protractor, clock hanging on wall and books cupboard, room for studying. Cartoon vector illustration

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Pozvánka k zápisu do 1. ročníku Základní školy a mateřské školy Mistrovice pro školní rok 2021/2022

Vážení rodiče, tímto Vás co nejsrdečněji zvu k zápisu do 1. ročníku Základní školy a mateřské školy Mistrovice pro školní rok 2021/2022. Zápis se koná celý měsíc duben od 6. do 30.4.2021.

Domluvte si termín telefonicky: 778149614.

K zápisu se dostaví jeden z rodičů a donese si platný občanský průkaz a rodný list dítěte, vyplněnou Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání (tu obdrží do schránky, stáhne a vytiskne z webu školy, vyplní až na místě).

Informace k odkladu povinné školní docházky:

V případě, že budete žádat pro své dítě odklad povinné školní docházky, vyplníte v den zápisu v ředitelně školy žádost a doložíte ji doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

S pozdravem Mgr. Jitka Moskvová, ředitelka školy

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email